poznaj nas lepiej

NILE DESIGN TWORZĄ

Mgr inż. Agnieszka Dylewicz

PROJEKTANTKA WNĘTRZ

Absolwentka Wydziału Budownictwa UTP w Bydgoszczy. Preferuję nowoczesną klasykę w architekturze oraz eklektyczną stylistykę. Przy projektowania przykładam szczególną uwagę do potrzeb użytkowników oraz funkcjonalności wnętrza. Potrafię elastycznie dostosować się do wymagań Inwestorów. Projektowanie, to niezwykła podróż w świat ludzkich potrzeb, upodobań, tęsknot. Ich urzeczywistnianie stanowi priorytet moich działań. Zdobyta wiedza w zakresie aranżacji przestrzeni, kreatywność, świadomość znaczenia piękna i harmonii w naszym otoczeniu oraz wskazówki Klientów, pozwalają na tworzenie wnętrz o indywidualnym charakterze, jednocześnie pięknych i funkcjonalnych.

Mgr inż. arch. Nicole Dylewicz

ARCHITEKT

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Podczas tworzenia zwracam szczególną uwagę na aspekty związane z funkcjonalnością, pięknem, jak i również wygodą. Najważniejsze w mojej pracy jest to, by właśnie człowiek czuł się w danej przestrzeni po prostu „jak w domu”. Dążę do zrealizowania jego marzeń i wizji dorzucając przy tym moje małe sugestie, które pozwolą wykreować spójne i ergonomiczne wnętrze. Żaden styl nie jest mi obcy i w każdym szukam czegoś wyjątkowego, co następnie przekładam na dany spersonalizowany projekt. Potrafię odnaleźć się w każdym zaproponowanym budżecie i na jego podstawie stworzyć przestrzeń dopasowaną do potrzeb Inwestora.

   KILKA SŁÓW O NAS

o naszym studiu

Studio NiLe Design zrodziło się z pasji do pięknych wnętrz: mieszkań, domów, ale i wnętrz użyteczności publicznej takich jak hotele, restauracje, sklepy. Działamy głównie na terenie Bydgoszczy i Waszawy oraz w najblizszej okolicy tych miast.
Projektowanie oraz aranżacja nie jest traktowane przeze nas wyłącznie jako praca to nasza pasja, w której każdego dnia się rozwijamy. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy obecne w branży oraz rynek materiałów wykończeniowych, dzięki czemu Klient zawsze otrzymuje to co najlepsze w danym czasie! Oraz otrzyma niepowtarzalny projekt!
Naszym celem jest stworzenie projektu o najwyższym standardzie, trafiającym w indywidualne gusta. To właśnie zadowolenie Klienta jest dla nas oznaką dobrze wykonanej pracy! A najlepsze referencje to wracający i polecający Klient

Studio Projektowe NiLe Design
Agnieszka Dylewicz & Nicole Dylewicz

   skontaktuj się z nami

kontakt

NiLe Design
Projektowanie Wnętrz

ul. Bieszczadzka 18
86-031 Niwy gm. Osielsko

ul.Karolewska 16
85-420 Bydgoszcz

ul. Przasnyska 11,
01-756 Warszawa
NOWA LOKALIZACJA

Dane do przelewu
Bank PKO BP
62 1020 1462 0000 7602 0420 0010

Agnieszka Dylewicz

PROJEKTANTKA WNĘTRZ

biuro@niledesign.pl

Nicole Dylewicz

ARCHITEKT

architekt@niledesign.pl