poznaj nas lepiej

NILE DESIGN TWORZĄ

Mgr inż. Agnieszka Dylewicz

PROJEKTANTKA WNĘTRZ

Absolwentka Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska UTP w Bydgoszczy. Preferuje nowoczesną klasykę w architekturze oraz eklektyczną stylistykę. Przy projektowania przykładm dużą uwagę do potrzeb użytkowników oraz funkcjonalności. Potrafi elastycznie dostosować się do wymagań Klientów.

Inż. Arch. Nicole Dylewicz

ARCHITEKT

Absolwentka Wydziału Budownictwa i Architektury UTP w Bydgoszczy. Jest nietuzinkowa i oryginalna, niezwykle kreatywna, wymagająca, zawsze wysoko stawia poprzeczkę, zwłaszcza sobie…
Jej zdaniem wszystko można zrobić jeszcze doskonalej, dlatego nie poprzestaje w ciągłym poszukiwaniu nowych rozwiązań.

   KILKA SŁÓW O NAS

o naszym studiu

Studio NiLe Design zrodziło się z pasji do pięknych wnętrz: mieszkań, domów, ale i wnętrz użyteczności publicznej takich jak hotele, restauracje, sklepy.
Projektowanie oraz aranżacja nie jest traktowane przeze nas wyłącznie jako praca to nasza pasja, w której każdego dnia się rozwijamy. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy obecne w branży oraz rynek materiałów wykończeniowych, dzięki czemu Klient zawsze otrzymuje to co najlepsze w danym czasie! Oraz otrzyma niepowtarzalny projekt!
Naszym celem jest stworzenie projektu o najwyższym standardzie, trafiającym w indywidualne gusta. To właśnie zadowolenie Klienta jest dla nas oznaką dobrze wykonanej pracy! A najlepsze referencje to wracający i polecający Klient

Studio Projektowe NiLe Design
Agnieszka Dylewicz & Nicole Dylewicz

   skontakuj się z Nami

kontakt

NiLe Design Projektowanie Wnętrz

ul. Bieszczadzka 18, 86-031 Niwy gm. Osielsko
ul. Karolewska 16, 85-042 Bydgoszcz

Email

biuro@niledesign.pl