Wykończenia wnętrz pod klucz

Wykończenie wnętrz pod klucz to niezwykle popularna usługa, która zamienia pustą przestrzeń w wyjątkowe miejsce, gotowe do zamieszkania. Urządzanie mieszkań w sposób profesjonalny i skuteczny to coś, co robimy w NiLe Design każdego dnia. Nasza codzienność obejmuje tworzenie projektów wraz z wykończeniem wnętrz i niezbędnymi pracami remontowymi. Szukasz firmy projektowej, która odmieni Twoje puste mieszkanie, dom czy biuro, ale zależy Ci na jakości i eleganckim wykonaniu? 

Wykończenie wnętrz pod klucz – planowanie

Zanim przystąpisz do wykończenia wnętrz swoich czterech ścian lub biura – warto jest przygotować odpowiedni projekt i zaplanować pracę. Nasi projektanci wnętrz rozumieją powagę sytuacji i wiedzą, że improwizacja jest tutaj czymś, czego lepiej unikać. Przygotowanie projektu wykończenia pod klucz to gwarancja uniknięcia niespodzianek. Dzięki temu wiesz także, jak będzie wyglądać wnętrze, bo przygotowana przez naszych doświadczonych architektów wnętrz prezentacja sprawi, że poczujesz się tak, jakbyś był lub była wewnątrz ukończonego projektu. 

Wykończenia pod klucz w Warszawie

NiLe Design to studio projektowe, które zajmuje się projektowaniem wnętrz i wykończeń pod klucz w Warszawie. Dzięki współpracy ze specjalistami otrzymasz szczegółowy plan aranżacji wnętrz z zaplanowanym układem pomieszczeń, doborem materiałów wykończeniowych  czy wreszcie stylem, w jakim zaprojektowane zostaną pomieszczenia. To kompleksowa obsługa, która zawiera także zaplanowanie prac remontowych.

Wykończenia pod klucz w Bydgoszczy

Poza Warszawą działamy również w Niwach gm. Osielsko oraz w Bydgoszczy. W każdym z naszych biur otrzymasz wsparcie doświadczonego zespołu. Nasi projektanci są wykształceni; mają dużą wiedzę teoretyczną, którą świetnie łączą z praktyką. Doświadczenie, pasja i zaangażowanie są naszymi głównymi cechami. Lubimy naszą pracę i cieszymy się z każdego kolejnego wyzwania. Projektowanie wnętrz sprawia nam dużą przyjemność. Z niecierpliwością czekamy na Twoje zlecenie. Zapraszamy do kontaktu!

   skontaktuj się z nami

kontakt

NiLe Design
Projektowanie Wnętrz

ul. Bieszczadzka 18
86-031 Niwy gm. Osielsko

ul.Karolewska 16
85-420 Bydgoszcz

ul. Przasnyska 11,
01-756 Warszawa
NOWA LOKALIZACJA

Dane do przelewu
Bank PKO BP
62 1020 1462 0000 7602 0420 0010

Agnieszka Dylewicz

PROJEKTANTKA WNĘTRZ

biuro@niledesign.pl

Nicole Dylewicz

ARCHITEKT

architekt@niledesign.pl